دستگاه کاهنده مصرف برق

کاربرد کاهنده برق سه فاز چیست

کاربرد کاهنده برق سه فاز چیست

کاربرد کاهنده برق سه فاز چیست

کاربرد کاهنده برق سه فاز چیست
کاربرد کاهنده برق سه فاز چیست

کاهنده برق سه فاز در تمامی برق های سه فاز جهت کاهش مصرف برق قابل استفاده میباشد

برای مشاوره و خرید این دستگاه لطفا کلیک کنید

دستگاه کاهنده مصرف برق

کاهنده برق 3 سه فاز

کاهنده برق 3 سه فاز
کاهنده برق 3 سه فاز

کارایی اینورتر چه گونه میباشد؟(کاهنده برق 3 سه فاز)

کلیک کنید => فروش ویژه کاهنده برق 3 سه فاز


اصطلاح اینورتر (Inverter) به‌طور کلی هم اندازه میباشد با دستگاهی که بتوان به‌یاری آن جریان بدون واسطه برق DC را به جریان متناوب AC تبدیل کرد. در اینورترها برق AC شهری، که برق متناوبی با ولتاژ ۲۲۰ ولت و فرکانس ۵۰ هرتز میباشد، نخست به برق DC تبدیل میگردد؛ البته کارایی اساسی اینورتر وقتی میباشد که مجدد این برق را به برق متناوب AC، ولی با ولتاژ و فرکانس لازم دلخواه و متناسب با کارکرد برقی مصرف‌کننده تبدیل می‌نماید.

سرعت گردش موتور (RPM یا این که به عبارتی بدور بر دقیقه) به‌طور بی واسطه با ولتاژ و فرکانس موتور در باب میباشد: هرقدر که ولتاژ و فرکانس ارتقا پیدا می‌نماید، سرعت گردش موتور نیز بیشتر می شود. وقتی که توان موتور الکتریکی به فرکانس و ولتاژ ذیل‌تری نیاز دارد، می‌قدرت از اینورتر برای تحت‌آوردن ولتاژ و فرکانس به کار گرفت؛

همینطور هنگامی که بخواهیم سرعت موتور الکتریکی را کاهش دهیم، قادر خواهیم بود به‌امداد اینورتر سرعت را کاهش دهیم. به عنوان مثال هنگامی مقدار لباس کمتری در ماشین لباس‌شویی ریخته می‌گردد، ماشین با تشخیص وزن لباس، با اقتدار و سرعت کمتری گردش می‌نماید. در دستگاه‌هایی مثل بالابر هم با در دست گرفتن سرعت موتور بالابر در حالت‌های متعدد جنبش آن در میان طبقات، تکان در دست گرفتن‌گردیده‌خیس و قابل انعطاف‌تری را شاهد هستیم.

کاربرد کاهنده برق 3 سه فاز در کجاست؟


هر حرکتی که با الکتروموتور ایفا میگردد، با استعمال از اینورتر میتواند به حرکتی در دست گرفتن‌گردیده و هوشمندانه‌تر تبدیل خواهد شد. از جمله زمانی پمپ آب برای هتل به کارگیری می شود، سرعت گردش پمپ می تواند براساس تعداد شیرهای گشوده و در درحال حاضر مصرف آب، تغییر‌و تحول نماید و از فشار زیاد آب در مواقع مصرف معدود دوری نماید. اینورتر همینطور سرعت گردش دیگ ماشین خرقه‌شویی را براساس معیار جامه قرارداده‌گردیده در آن و نیز کارکرد کمپرسور سردخانه را براساس میزان مواد درون سردخانه تهیه می‌نماید.

از این وسیله در کاربری‌های صنعتی برای کار‌های گشتاور اثبات مثل اسکرودر، نوار نقاله، میکسر، و برای عمل‌های اقتدار اثبات ازجمله کشش و نیز برای کار‌های گشتاور متغیر مثل حرفه و پمپ صنعتی مصرف شود. از اینورتر برای سانتریفیوژ (موتورهای به دور بالا) نیز به کار گیری می‌گردد. به‌یاری اینورتر، بدور سانتریفیوژ بسیار بالا می‌رود و ذرات ریز مواد از هم مستقل میشوند.

مزایای کاهنده برق 3 سه فاز چه می باشد و به کار گیری از آن چه نتایجی دارااست؟

کاهنده برق 3 سه فاز
کاهنده برق 3 سه فاز

کلیک کنید => فروش ویژه کاهنده برق 3 سه فاز

به کار گیری از اینورتر مزیت‌های متعددی دارااست. یکی‌از امکان‌های اصلی اینورتر، کارایی هوشمند آن میباشد. این ابزار معیار باری را که به‌سمت موتور می‌رود، تشخیص می دهد و آنگاه متناسب با به عبارتی معیار توشه، به موتور امر جریان متناسب را صادر می‌نماید. در اکثری از مواقع، این جریان از جریان نامی موتور کمتر میباشد. از مزایا و کاربردهای اصلی اینورتر می‌اقتدار به مورد ها ذیل اشاره نمود:

صرفه‌جویی در مصرف انرژی الکتریکی و در سود کاهش هزینه‌ها؛
کاهش جریان راه اندازی برق و به دنبال آن، دوام و ارتقاء ارتفاع قدمت موتور؛
بالابردن قدمت قطعات مکانیکی پس از موتور به‌برهان کاهش ضربه‌های مکانیکی در بخش‌های متفاوت موتور و امکانات حرکتی به‌استدلال فعال سازی قابل انعطاف موتور؛
قابلیت و امکان تغییر و تحول سرعت و جهت جنبش موتور فارغ از نیاز به کنتاکتور و ادوات برقی دیگر؛
قابلیت هوشمندسازی و نرم‌افزار‌ریزی برای جنبش موتور؛

کاهنده برق 3 سه فاز


پر‌قدرت و سکوت‌کردن موتور فارغ از نیاز به انقطاع‌ووصل برق مهم؛
ساخت و ساز مراقبت در مقابل اضافه‌توشه و در فیض خودداری از سوختن موتور؛
قابلیت و امکان کارایی موتور در‌صورتی‌که ولتاژ ورودی به آن همیشه در هم اکنون تغییر تحول میباشد و حفاظت از موتور دربرابر ارتقا ناگهانی ولتاژ؛
ارتقا سرعت بیشتر از سرعت نامی در موتور.


بها اینورتر و نکات مرتبط با خرید آن
شما برای خرید اینورتر می بایست یکسری آیتم را معین فرمائید: ابتدا، اقتدار الکتروموتوری که می خواهید برای آن اینورتر بخرید. معمولا بهتر میباشد اقتدار اینورتر شما یک سختی فراتر از قدرت موتور باشد؛ برای مثال خوب میباشد برای موتور ۷۵۰ وات از اینورتر ۱ یا این که ۱٫۵ کیلووات مصرف شود. همینطور بدین نکته توجه فرمائید که قدرت های ذکرشده در اینورترها برای موتورهای بی آلایش میباشد که دورشان ۱۴۰۰ بدور بر دقیقه میباشد. برای موتورهای ۲۸۰۰ به دور، اقتدار اینورتر نصف اقتدار موتور و برای موتورهای ۷۰۰ به دور، اقتدار اینورتر دوبرابر اقتدار الکتروموتور در حیث گرفته میشود.

کاهنده برق 3 سه فاز

کاهنده برق 3 سه فاز
کاهنده برق 3 سه فاز

کلیک کنید => فروش ویژه کاهنده برق 3 سه فاز

مطلقا الکتروموتور سه‌فاز بخرید؛ چون اینورترها خروجی سه‌فاز دارا هستند. اساسی وجود ندارد که برق جانور شما تک‌فاز میباشد یا این که سه‌فاز. اینورتر میتواند برق تک‌فاز شمارا به سه‌فاز تبدیل نماید. در حالتی‌که دربارۀ خصوصیات فنی الکتروموتورها به داده ها بیشتری نیاز دارید، میتوانید به تارنما‌های فروش آنلاین الکتروموتور رجوع نمایید.

در مرحله آنگاه بایستی مشاهده کنید که چه برقی در مشت دارید: در شرایطی که برق تک‌فاز شهری دارید، بایستی اینورتری بخرید که ورودی تک‌فاز ۲۲۰ ولت داشته باشد؛ در‌صورتی‌که هم برق سه‌فاز در دسترس میباشد، اینورتر شما بایستی از نوع ورودی سه‌فاز باشد. در حیث داشته باشید که در شکل موجودبودن هردو، بهتر میباشد از برق سه‌فاز مصرف شود تا موتور کوشش بهتری داشته باشد.

کاربردی که می‌خواهید برای آن از اینورتر به کارگیری نمائید اساسی میباشد. کاربردهایی مثل جرثقیل که به گشتاور فعال‌ساز‌ی اولیۀ بیشتری نیاز دارا هستند، سطح تکنولوژی اینورتر بالاتری را می‌طلبند (به عنوان مثال نسبت به یک رشته هواکش).

اینورترها سه سبک کلی دارا هستند: الف. در دست گرفتن برداری: به عبارتی V٫F که صرفا قابلیت و امکان نادر‌وزیادکردن سرعت به‌شکل دستی را دارااست؛ ب. سنسورلس: که برای کاربردهای نصفه‌صنعتی و نصفه‌سنگین استعمال می گردد و قادر است با حسگری که در خروجی جریان به موتور داراست، سوای سنسور فیزیکی، مقدار توشه اعمالی به موتور را اندازه‌گیری و طبق آن سرعت موتور را در اختیار گرفتن نماید؛ ج. رینگ‌بسته: که اینوترهای توسعه یافته می باشند و میتوانند با خروجی‌به چنگ آوردن از یک سنسور فیزیکی فرنگی مثل انکودر یا این که خط‌کش دیجیتال یا این که لیزر، مقدار سرعت موتور را در دست گرفتن نمایند.

در نتیجه ، ارزش اینورتر به‌این موردها بستگی دارااست:

قدرت اینورتر؛
ولتاژ ورودی (تک‌فاز یا این که سه‌فاز)؛
سطح تکنولوژی و تجهیزات کنترلی؛
آپشن‌های ارتباطی با بقیه کنترلرهای صنعتی.

کلیک کنید => فروش ویژه کاهنده برق 3 سه فاز

دستگاه کاهنده مصرف برق

کاهنده برق

کاهنده برق

کاهنده برق
کاهنده برق

اینورتر ها به نحوه کلید زنی الکترونیکی اثر گذار ترین دستگاه برای کاهش مصرف برق در کولر و ماینر ها و تک تک وسایل برقی میباشند

اینوِرتِر یا این که مبدل جریان بی واسطه به متناوب (به انگلیسی: Inverter) به دستگاهی گفته می گردد که جریان بی واسطه را به جریان متناوب تبدیل می‌نماید.[۱] فرکانس، ولتاژ و قدرت تولیدی اینورتر میتوانند به مقادیر دلخواه تهیه و تنظیم شوند.

به نوعی از در اختیار گرفتن‌کننده‌های بدور (سرعت) و رویه‌انداز موتور که با تغییر تحول هم زمان فرکانس و ولتاژ اعمالشده به الکتروموتور، عمل می‌نمایند نیز اینورتر، یا این که VFD گفته میگردد (Variable Frequency Drive). در‌این تغییر تحول، نسبت ولتاژ به فرکانس بایستی اثبات بماند؛ در شرایطی‌که خیر، عمل موتور مبتلا مشکل می گردد.یک مثال اینورتر متصل به کانال

.در معمولی‌ترین شرایط، خروجی اینورترها یک موج مربعی میباشد که می‌قدرت با به کار گیری از غربال آن را به موج سینوسی تبدیل کرد. در شرایط توسعه یافته و باصرفه‌خیس، خروجی اینورتر به‌شکل صورت موج PWM میباشد. اینورترها می توانند تک‌فاز یا این که سه‌فاز باشند. در واقع، فعالیت این مبدل‌ها برعکس فعالیت یکسوکننده‌ها میباشد.

اینورترها قطعات متحرک ندارند و در بزرگ‌ای از کاربردها به کارگیری میگردند. به عنوان مثالً از اینورترها برای تأمین جریان AC از منابع DC مانند پانل‌های شمسی یا این که باتری به کارگیری میشود. سوای اینورترها، پیاده‌سازی خودروهای برقی (Electric Cars) مدرن غیر ممکن می‌بود.

ادله اسم‌گذاری اینورتر (معکوس‌گر)، این میباشد که آن برق DC را به AC تبدیل می‌نماید. کاربرد دیگر اینورترها (یا این که درایو AC)، در اختیار گرفتن سرعت موتور AC سه‌فاز میباشد سوای آنکه قدرت و گشتاور موتور کاهش یابد. اینورترها در ظرفیتهای متفاوت ساخته میشوند برای مثالً برای یک موتور با قدرت ۲۰ اسب بخار می بایست از اینورتر ۲۰ اسب بخار استفاده نمود.

اینورترها به دو تیم تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم میشوند. برای اینورترهای با اقتدار بالای ۳ اسب بخار صرفا از ورودی سه‌فاز استعمال میگردد.

بعضا از اینورترهای با قدرت معدود دارنده هشداری بر اساس عدم به کارگیری از آنها برای پر‌نور کردن لامپهای فلورسنت بی آلایش می باشند. برهان این هشدار این میباشد که خازن اصلاح اقتدار چراغ به طور موازی با چراغ وصل شده است. با برداشتن خازن اختلال ازبین خواهد رفت.

ادامه توضیحات دستگاه کاهنده برق
کاهش انرژی مصرفی و کاهش هزینه برق، کاهش جریان فعال سازی و ارتقاء قدمت موتور، تغییر‌و تحول سرعت موتور، تغییر‌و تحول جهت چرخش موتور، حفاظت در قبال اضافه‌توشه، عمل موتور در‌صورتی‌که ولتاژ ورودی متغیر میباشد، در دست گرفتن از شیوه به دور، فعال سازی موتور در سرعت بیشتر از سرعت نامی و اپ‌ریزی کردن تکان، از برتری‌های به کارگیری از اینورتر میباشند. اینورتر میتواند معیار توشه موتور را تشخیص داده و متناسب با آن، به موتور جریان بدهد که‌این جریان، اکثر وقت ها، از جریان نامی موتور کمتر میباشد.(کاهنده برق)

کاهنده برق
کاهنده برق

جهت مشاوره و خرید کاهنده برق KMB کلیک کنید

اینورتر یا این که درایور
اینورتر و درایو
اینورتر و درایو
زیاد چشم‌ گردیده که اینورتر را با درایو یک کدام از‌ می دانند در حالی که به هیج وجه این سیرتکامل وجود ندارد و این دو دستگاه تماما مختلف می‌باشند.

دستگاه اینورتر‌ می تواند مشمول قسمتی از یک درایو گردد و در حالات بسیار بسیار محدودی از یک اینورتر برای تشکیل داد درایو یا این که منش انداز موتور الکتریکی به کارگیری‌ ‌خواهد شد البته متاسفانه بعضا از اشخاص بازار به جهت نداشتن دانش و علم کافی این دو را با یکی از‌ خطاب میکنند

تاثیرات اینورتر
تاثیر اینورتر را‌ می‌اقتدار در دو شرایط جداازهم؛ ساخت‌و‌ساز و مصرف چک کرد که در‌پی به نظارت آن‌ها میپدازیم؛

ساخت و ساز انرژی
اکنون دستگاه های اینورتر یکی مهم‌ترین قسمت تشکیل دهنده یک سیستم ایجاد انرژی تجدیدپذیر محسوب می شوند هرچند که متاسفانه بیشتر اشخاص از این حقیقت اگاهی ندارند و بیشتر تمرکز خویش را بروی پنل‌های شمسی قرار‌ داده اند.

کاهنده برق
برگزیدگان کاهنده برق
امروز با دقت به نیاز آدم به انرژی برق مارا بر این داشت تا این نوشته‌ی‌علمی اصلی و کاربردی را منتشر کنیم

کاهنده برق
کاهنده برق
با‌یقین که می‌دانیم انرژیی برق تحت عنوان یک انرژی فراگیر، منزه و قابل جابجایی و قابل استعمال برای تمامی می باشد که به کار گیری ی متنوع و بزرگ پیدا کرده است.

بنابر این مقام و نقش انرژی برق در رویش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه سبب گردیده تا صنعت برق در نرم‌افزار های گسترده گسترش ای کشورهای دنیا از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد.

به کارگیری از انرژی های جان دار درطبیعت مدام مد لحاظ انسان بوده میباشد. نظارت های متفاوت برای تغییر و تحول صورت انرژی به نحوی که به صورت مناسب آن بی آلایش باشد جاری ساختن گرفته میباشد.

نتیجه ها این کوشش ها، انرژی الکتریکی میباشد که از تبدیل بقیه انرژیها ساخته می‌گردد.
یکی شکلهای انرژی که در آحاد دنیا آیتم به کارگیری قرار گرفته میباشد , انرژی برق میباشد.

بدون‌شک که می‌دانیم انرژیی برق تحت عنوان یک انرژی فراگیر، تمیز و قابل جابجایی و قابل استعمال برای همگی می باشد که به کارگیری ی متنوع و بزرگ پیدا کرده است.

بنابر این رده و نقش انرژی برق در پرورش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه سبب گردیده تا صنعت برق در نرم‌افزار های وسیع گسترش ای کشورهای دنیا از اهمیت بالایی برخوردار شود.

استعمال از انرژی های مو جود درطبیعت مدام مد حیث آدم بوده میباشد. چک های متفاوت برای تغییر و تحول صورت انرژی به گونه ای که به صورت مناسب آن معمولی باشد ایفا گرفته میباشد.

نتیجه ها این سعی ها، انرژی الکتریکی میباشد که از تبدیل بقیه انرژیها ساخته می‌گردد.
یک کدام از شکلهای انرژی که در کل عالم گزینه به کارگیری قرار گرفته میباشد , انرژی برق میباشد.

برای کلیه مشخص و معلوم می باشد که نصیب اعظم انرژی الکتریکی موردنیاز بشر در آحاد مرز و بوم های دنیا بوسیله مرکز ها ساخت و ساز مانند نیروگاه های بخاری، آبی رنگ، هسته ای و بقیه نیروگاه های انرژی تولیدی برق به وجود میاید.

کاهنده برق
کاهنده برق
از جمله انرژیهای میکانیکی و کیمیاوی و حرارتی را میتوان به انرژی الکتریکی تبدیل کرد؛ ولی ساخت و فراهم نمودن انرژی برقی صرف به همین ها خلاصه نمی گردد، بعد از آنکه پژوهشگران عالم متوجه شدند که انرژی های فسیلی بعد از مدتی از در بین خواهد رفت و دیگر نیازهای بشری را برآورده نمیتواند، در کارایی شدند که می بایست جاگزین برای این نوع انرژی پیدا کنند، که همانا انرژی قابل تجدید هست.

کاهنده برق
کاهنده برق

جهت مشاوره و خرید کاهنده برق KMB کلیک کنید

انرژی قابل تجدید به انگلیسی Renewable energy)) که انرژی بازگشت‌پذیر نیز نامیده میشود، به انواعی از انرژی می گویند که منبع ایجاد آن نوع انرژی، خلاف انرژی‌های تجدیدناپذیر (فسیلی)، قابلیت و امکان آن را داراست که بوسیله طبیعت در یک زمان وقتی کوتاه مجددن به وجود آمده یا این که همان تجدید گردد.

که‌این فرآیند و تجدید شدن انرژی بوسیله طبیعت در بعد از ظهر امروز شایسته ترین مورد برای جاگزین نمودن انرژی های فسیلی قلمداد می گردد و تعداد کثیر از پژوهشگران حتا دولتها و عموم در کارایی اند تا از این انرژی خدادادی که در طبیعت می باشد استعمال کند.

جهت اینکه بتوانیم انرژی برق را به دست بیاوریم مورد نیاز تا یک نوع دیگر از انرژی را به مصرف برسانیم، برای مثال در استیشن های ساخت برق آبی رنگ از انرژی پوتنشیلی آب، در استیشن های بخاری و گازی از انرژی حرارتی مواد سوخت فسیلی، در دستگاه های بادی از نیروی باد و در دستگاه های شمسی از تشعشعات روشنایی آفتاب برای ساخت انرژی برق به کار گیری شکل می گیرد.

با در نظرداشت مطالب فوق روند ساخت برق در مردم به دو بینش قابلیت پذیر است؛ اولیه اینکه در طول ساخت مواد نخستین از در میان نمیرود، مثل استیشن های شمسی، آبی‌رنگ، بادی، مد و جذری، جیوترمل و بایومس. و بینش دوم آن طوری می‌باشد که در طی ساخت و ساز برق مواد اولین آن از در بین رفته و خاصیت شانرا از دست می‌دهد؛ مقل دستگاه های برق حرارتی، هستوی و دیزل جنراتورها.

بعد از اینجا به‌این فیض میرسیم که شایسته ترین نوع فراهم کردن انرژی برق به دیدگاه ی می‌باشد که مواد اول آن از میان نرفته و بعداز یک سایکل یا این که برهه زمانی طبیعی مجدد تجدید شود. زیرا به کار گیری از این شیوه برای دور و بر زیست هم مضر نبوده و از یک طرف دارنده قدمت وقتگیر خیس نسبت به انرژیهای غیر قابل تجدید بوده و اقتصادی خیس از آن آحاد می‌گردد.

کاهنده برق
انرژی تجدیدپذیر
با اعتنا به نیاز رو به ارتقاء انسان به منابعی از انرژی و کاهش منابع سوخت فسیلی ضرورت سلامت نگهداشتن فضا زیست، کاهش آلودگی هوا، محدودیت‌های برق‌رسانی و تأمین سوخت برای نقاط روستایی به دور افتاده و غیره , به کار گیری از انرژی ‌های جدید مانند، انرژی آب، انرژی باد، انرژی خورشید، انرژی هیدروترمال، و… می تواند رده ویژه‌ای داشته باشد.

صرفه جویی انرژی:
برای صرفه جویی در انرژی می بایست مقدار اشکال استفاده شده را حیث گرفته و صرفه جویی را از وسیع ترین کمیت استارت کرد.گرم کردن منازل تقریبا ۴۰% نفت را به خویش تخصیص میدهد.بدین ترتیب منطقی میباشد که قضیه را از این جا آغاز میشود , چون صرفه جویی۱۰ الی ۱۵درصد به فوریت قابل اجرا میباشد.برعکس محصور کردن سرعت اتومبیل ها منجر صرفه جویی ۱۰ درصد انرژی میگردد

براساس پیش‌بینی پژوهشگران و ماشین کرایه ای میان‌المللی انرژی درخواست مصرف و ساخت‌و‌ساز انرژی در آینده نیز ارتقا سریع و نگران‌کننده‌ای خواهد داشت. به‌طوری‌که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۰ تقاضای جهانی برای برق با ۳۰٪ ارتقا به ۲۰۵۸۲ تراوات و با بیش تر از ۵۰٪ ارتقا به ۲۷۳۲۶ تراوات خواهد رسید.

از سویی دیگر بر پایه ی مطالعات محققان تا سال ۲۰۴۰ نیروی باد ۲۰٪ الکتریسیته عالم را تأمین می‌نماید. انرژی برق هیچگاه از فی مابین نمی‌رود بلکه از نوعی به نوع دیگر تبدیل می گردد در تبادلات انرژی هرچه واحد سنجش مصرف انرژی فراتر رود ترازو گرمای ساخت گردیده در آن به مراتب بیشتر خواهد بود و سبب ساز ساخت‌و‌ساز اتصال الکترونیکی شود که با دوری و نصب مقاومت بر روی مدارهای الکترونیکی بازدارنده ساخت‌و‌ساز گرما در مدار و همپا همت گردیده که خنک نگه داشته خواهد شد.

در علم ها انفورماتیک مذکور که هرچه به آینده مجاورت وسایل الکترونیکی بیشتر شود و سالانه تقضای برق ۲۵٪ ارتقا همدم بوده ‌میباشد که‌این خویش منجر ساخت و ساز مخازن الکتریسته و باتری لیتیوم یونی گردیده ‌میباشد. انرژی باد نسبت به بقیه منابع انرژی رجوع نا پذیر از خصوصیت‌هایی و مزایایی بالاتری را دارا می باشد؛

که مهم‌ترین آن ها عبارتند از:
به فعالیت نبردن و عدم نیاز به تأمین نیروی انسانی زیاد، عدم نیاز به توربینهای بادی و سوختهای فسیلی و بدون پول و صرفه اقتصادی بودن، تداوم و مستمر بودن ساخت انرژی، تأمین‌کننده بخشی از تقاضای انرژی جامعه، استهلاک سرمایه‌گذاری کمتر، راندمان اقتصادی فراتر در برهه زمانی بلند، تنوع بخشیدن به منابع انرژی، عدم نیاز به آب فراوان، عدم نیاز به زمین برای نصب توربین‌های بادی، عدم آلودگی زیست‌ محیطی و حتی داشتن مسئله‌های اشتغال زایی در شکل تشویق سرمایه‌گذاری نصیب سری. ایران به حیث گستره جغرافیایی و تنوع اطراف در نصیب انرژی همواره اپلیکیشن‌های ویژه‌ای داشته میباشد.

نمونه از منابع تجدید پذیر مثل خودرو هایی که به مکان سوخت از انرژی برق به کارگیری میکنند (خودرو های هیبریدی)

نکته یک: ولی بخشی از انرژی الکتریکی از سوخت های فسیلی تامین می‌شود.

یک مزیت دیگر آن نیز این میباشد که منجر آلودگی هوا آلودگی های زیست محیطی و غیره , نمیشود. به طور کلی مهم‌ترین نوع از انرژی ، انرژی های تجدید پذیر می‌باشند.

انرژی‌های تجدیدپذیر می توانند کلیه نیاز انسان به انرژی را تأمین نمایند
صور مردم و حتی بعضا کارشناسان بر این میباشد که انرژی‌های تجدیدپذیر نمی‌توانند به طور کامل جایگزین منابع تأمین انرژی فعلی شوند البته تحقیق تازه نشانه بخشید که اینطور وجود ندارد.

به نقل از ایسنا، نشریه گیزمگ در گزارشی به‌این سؤال پاسخ داده ‌میباشد که آیا منابع تجدیدپذیر ۱۰۰درصد نیاز انرژی ما‌را تأمین می‌نمایند؟ جواب بدین سؤال مثبت میباشد. با اعتنا به پژوهش ها تازه، منابع تجدیدپذیر می توانند تماما پاسخگوی نیازهای آدم باشند.

دانشمندان می گویند: هیچ مانعی چهت نیل به به کارگیری ۱۰۰درصدی از انرژی‌های تجدیدپذیر در آینده نیست.

این نوشته ی علمی در واقع یک جواب بی واسطه به یک نوشته‌علمی در روزنامه Renewable and Sustainable Energy Reviews منتشر گردیده در سال قبل میباشد که قضیه تأمین ۱۰۰درصدی انرژی بوسیله انرژی تجدیدپذیر را در آینده ذیل سؤال برده بود، به دلیل آنکه معتقد بود ارتقاء خطر وقوع رویدادها شدید اقلیمی موجب میشود که روشنایی خورشید و باد را کاهش دهد و همینطور بضاعت و توان کانال‌های برق برای رویارویی با تغییرات زیاد در توان منبع، آیتم شک وتردید میباشد.

در جواب، پژوهشگران قریه‌ها مطالعه مو جود را چک کردند تا به نگرانی‌های آن نوشته‌ی‌علمی جواب دهند.

سود این بود که هیچ‌چیز بضاعت متوقف کردن آینده‌ای که کل انرژی ما بوسیله منابع تجدیدپذیر تأمین خواهد شد را ندارد.

این مطالعه نو علامت می دهد که هم‌در حال حاضر یک فناوری برای حل نگرانی‌های تأمین انرژی وجود دارااست. به گفته پژوهشگران، گاز ترکیبی تصنعی که از روش انرژی تجدیدپذیر در طی ایجاد اضافی ساخت میگردد، فقط یک رویکرد برای تأمین موقت انرژی در بدترین شرایط میباشد.

پژوهشگران این داعیه که به کارگیری ۱۰۰درصدی از انرژی‌های تجدیدپذیر نیاز به مرمت بی نقص سیستم برق دارااست را رد می‌نمایند و عقیده دارا‌هستند که تکامل هدایت‌گردیده سیستم کفایت می‌نماید؛ به دلیل آن که فناوری‌های مایحتاج برای تهیه کانال هم‌فعلا در اکثری از کشورها به کارگیری می شود.

تام براون، قیم این تحقیق می گوید: درحالی‌که بخش اعظمی از مسائل مطرح گردیده بوسیله نوشته‌ی علمی سال قبلی اصلی می باشند، شما بایستی دقت داشته باشید که چاره‌های فنی برای نکات مطرح گردیده با به کارگیری از تکنولوژی روز مو جود میباشد.

اگرچه پژوهش ها به صدق ذکر می‌نمایند که ایسلند صرفا کشوری میباشد که هم‌فعلا مجموع انرژی مایحتاج خویش را از انرژی‌های تجدیدپذیر تأمین می‌نماید البته مناطقی در کشورهای دیگر ازجمله آلمان، نیوزیلند، اسکاتلند و دانمارک هم وجود دارا‌هستند که چیره به تأمین ۱۰۰درصدی انرژی خویش از منابع تجدیدپذیر گردیده‌اند.

علاوه بر این، کشورهای دیگر هم بسیار مجاورت می‌باشند. پاراگوئه با ۹۹درصد، نروژ با ۹۷درصد، اروگوئه با ۹۵درصد و کاستاریکا با ۹۳درصد در بالا این فهرست قرار دارا هستند.

علاوه بر این، کشورهای دیگر هم بسیار مجاورت می باشند. پاراگوئه با ۹۹درصد، نروژ با ۹۷درصد، اروگوئه با ۹۵درصد و کاستاریکا با ۹۳درصد در بالا این فهرست قرار دارا‌هستند.

ما به شما یاری می‌کنیم تا از ارتقا مخارج برق خویش پرهیز نمایید

جدیدترین دستگاه کاهنده برق خانگی و صنعتی فراهم عرضه هست

دستگاه کاهنده مصرف برق با به کار گیری از الگوی شبگه برق و تصحیح الگوی مصرف مبادرت به نادر نمودن مصرف برق مینماید

تازه ترین دستگاه کاهش مصرف برق به شیوه اینورتر , می تواند تا ۵۰ درصد منجر کاهش مصرف برق خواهد شد

جهت مشورت کردن میتونید با ما تماس حاصل نمایید

اینورتر ها می‌توانند اقتدار ظاهری را از فی مابین ببرند و بیشترین بازدهی را داشته باشند

اینورتر ها به نحوه کلید زنی الکترونیکی اثرگذار ترین دستگاه برای کاهش مصرف برق در کولر و ماینر ها و تک تک وسایل برقی میباشند

اینوِرتِر یا این که مبدل جریان بدون واسطه به متناوب (به انگلیسی: Inverter) به دستگاهی گفته می‌گردد که جریان بی واسطه را به جریان متناوب تبدیل می‌نماید.[۱] فرکانس، ولتاژ و اقتدار تولیدی اینورتر میتوانند به مقادیر دلخواه تهیه شوند.

کاهنده برق
کاهنده برق

جهت مشاوره و خرید کاهنده برق KMB کلیک کنید

به نوعی از در دست گرفتن‌کننده‌های بدور (سرعت) و رویکرد‌انداز موتور که با تغییر‌و تحول به طور همزمان فرکانس و ولتاژ اعمالشده به الکتروموتور، عمل می‌نمایند نیز اینورتر، یا این که VFD گفته می شود (Variable Frequency drive). درین تغییر و تحول، نسبت ولتاژ به فرکانس می بایست اثبات بماند؛ در حالتی که خیر، عمل موتور در گیر مشکل میگردد.یک مثال اینورتر متصل به کانال

.در بی آلایش‌ترین موقعیت، خروجی اینورترها یک موج مربعی میباشد که می‌اقتدار با به کار گیری از غربال آن را به موج سینوسی تبدیل کرد. در شرایط توسعه یافته و با صرفه‌خیس، خروجی اینورتر به‌شکل صورت موج PWM میباشد. اینورترها می توانند تک‌فاز یا این که سه‌فاز باشند. در واقع، عمل این مبدل‌ها برعکس فعالیت یکسوکننده‌ها میباشد.

اینورترها قطعات متحرک ندارند و در کلان‌ای از کاربردها به کارگیری می گردند. از جملهً از اینورترها برای تأمین جریان AC از منابع DC مانند پانل‌های شمسی یا این که باتری استعمال می شود. سوای اینورترها، پیاده‌سازی خودروهای برقی (electric cars) مدرن غیرممکن می‌بود.

برهان اسم‌گذاری اینورتر (معکوس‌گر)، این میباشد که آن برق DC را به AC تبدیل می‌نماید. کاربرد دیگر اینورترها (یا این که درایو AC)، در اختیار گرفتن سرعت موتور AC سه‌فاز میباشد فارغ از آنکه اقتدار و گشتاور موتور کاهش یابد. اینورترها در ظرفیتهای متفاوت ساخته می شوند برای مثالً برای یک موتور با اقتدار ۲۰ اسب بخار بایستی از اینورتر ۲۰ اسب بخار بهره برد.

اینورترها به دو تیم تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می گردند. برای اینورترهای با اقتدار بالای ۳ اسب بخار صرفا از ورودی سه‌فاز استعمال می شود.

بعضا از اینورترهای با قدرت نادر دارنده هشداری بر طبق عدم استعمال از آن ها برای پر‌نور کردن لامپهای فلورسنت بی آلایش می باشند. برهان این هشدار این میباشد که خازن اصلاح اقتدار چراغ به طور موازی با چراغ وصل شده است. با برداشتن خازن ایراد ازبین خواهد رفت.

کاهش انرژی مصرفی و کاهش هزینه برق، کاهش جریان فعال سازی و ارتقا قدمت موتور، تغییر‌و تحول سرعت موتور، تغییر‌و تحول جهت چرخش موتور، حفاظت در قبال اضافه‌توشه، عمل موتور در صورتی ولتاژ ورودی متغیر میباشد، در دست گرفتن از روش بدور، فعال سازی موتور در سرعت بیشتر از سرعت نامی و نرم‌افزار‌ریزی کردن جنبش، از برتری‌های استعمال از اینورتر می باشند. اینورتر میتواند واحد سنجش توشه موتور را تشخیص داده و متناسب با آن، به موتور جریان بدهد که‌این جریان، اکثر اوقات، از جریان نامی موتور کمتر میباشد.(کاهنده برق)

فروش کاهنده برق

فروش کاهنده برق

فروش کاهنده برق خانگی

فروش کاهنده برق خانگی

فروش کاهنده برق صنعتی

فروش کاهنده برق صنعتی

فروش کاهنده برق تک فاز

فروش کاهنده برق تک فاز

فروش کاهنده برق سه فاز